Един хубав есенен ден, клиент влиза в зеленчуков магазин и пита продавача:

  • Колко струва килограм ябълки?
  • 3 лева, отговори продавачът.

Клиентът се възмути от високата цена и като подкрепа на своето възмущение рязко отсече:

  • В магазина на ъгъла, ябълките са по 2 лева.
  • Защо не си купите оттам? –  попита продавачът.
  • Защото са свършили, отрече клиентът.
  • Ооооооооо! При нас, като свършат ябълките са по 1,50лв., но в момента са 3 лева. –  възкликна продавачът.
Call Now Button